"DM PLAZA®" − Moduł − Sprzedaż gastronomiczna 
Powrót do góry
Strona startowa
Nowości
 
Dystrybucja
Forum
 
Rejestracja
Kontakt
Ostatnia aktualizacja strony: 22.09.2021 r.
 


Sprzedaż gastronomiczna

Moduł Sprzedaż gastronomiczna służy do prowadzenia sprzedaży na ekranie dotykowym. Dzięki temu modułowi możliwe jest wystawianie dokumentów sprzedaży takich jak paragony i faktur. Idealnie nadaje się do ewidencjonowania sprzedaży usług dodatkowych, np. basenu, fitness, sklepiku hotelowego, czy baru.

Umożliwia szybkie otwarcie rachunku dla gościa hotelowego jak i osoby z zewnątrz, zakończenie rachunku dowolną formą płatności, w tym błyskawiczne przeniesienie obciążenia na rachunek hotelowy gościa.

Moduł Sprzedaż gastronomiczna pozwala na bonowanie na stoliki, sprzedaż incydentalną (szybką), dzielenie płatności i rachunków, łączenie rachunków. Unikalną funkcją jest obsługa sprzedaży klubowej tylko dla członków klubu − specjalnie rabatowana i rozliczaną.

Moduł może współpracować z czytnikami kodów kreskowych (czytanie asortymentu), kartami magnetycznymi i chipowymi (rejestracja użytkownika, przydzielanie rabatów, zliczanie punktów tudzież sprzedaż do poziomu limitu).

W module dopuszczalne jest prezentowanie produktów pogrupowanych w tzw. grupy asortymentowe, które mogą mieć wiele zagłębień a także obsługa dodatków i modyfikatorów asortymentu (jak np. dodatkowy sos, element zestawu do wyboru itp.). Możliwość ustalania indywidualnych kolorów dla każdego klawisza bonowania, dodanie opisów jak i podstawienia ikon graficznych oraz zdjęć.

    Lista innych funkcjonalności modułu:
  • Dokumenty sprzedaży gastronomiczne.
  • Storna dokumentów gastronomi.
  • Zamknięcie zmiany POS.
  • Przenoszenie obciążenia na rachunek gościa hotelowego.
  • Obsługa drukarek zamowień (kuchennych)
  • Rozliczenie sprzedaży w oparciu o Moduł Magazyn.

Moduł Sprzedaż gastronomiczna współpracuje z modułami Sprzedaż i Magazyn.